No items found.

Wysyłaj paczki z Polski do Ukrainy z eCashback !

Zakupy online to trend, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. To wygoda i komfort wyboru różnych produktów w bezpieczny i szybki sposób z dowolnego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

W eCashback doceniamy potrzebę oszczędności czasu i pieniędzy. Dlatego oferujemy Ci ponad 250 milionów produktów z najlepszych polskich sklepów oraz platform internetowych zgromadzonych w jednym miejscu, tak aby zapewnić maksymalny wybór różnorodnych towarów wysokiej jakości. Dodatkowo za każde zrealizowane zamówienie otrzymasz 10% zwrotu w formie punktów, które możesz wykorzystać przy kolejnych zakupach. Kupowanie i oszczędzanie nigdy nie było tak szybkie i proste, jak teraz.

Za pośrednictwem naszego serwisu zyskujesz dostęp do bogatej oferty sklepów. Modne ubrania, wysokiej jakości kosmetyki, stylowe i nowoczesne dodatki do wnętrz – to wszystko i jeszcze więcej możesz znaleźć w ofercie takich sklepów, jak: ZARA, RYŁKO, IKEA, DOUGLAS czy Allegro.  

Zamawiaj swoje ulubione produkty z polskich sklepów z dostawą na Ukrainę. Proces rejestracji konta jest łatwy i szybki, dodatkowo oferujemy Ci wsparcie i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Sprawdź, jak wygląda proces wysyłki Twojego zamówienia na Ukrainę:

1. Zarejestruj się i zleć nam zakup towaru

Rejestracja konta użytkownika w eCashback zajmie Ci tylko kilka chwil, a po wybraniu towaru z listy sklepów wysyłasz nam link do niego w swoim zamówieniu.

2. Zrealizuj zamówienie i zleć nam dostawę na Ukrainę

Za złożone zamówienia zapłacisz kartą płatniczą lub kredytową akceptowaną przez Administratora Płatności (eCard SA). Wszystkie płatności w naszym serwisie są realizowane w walucie Euro. Realizujemy dostawę pod konkretny adres wskazany przez Ciebie na terytorium Ukrainy (z wyjątkiem obszaru objętego działaniami wojennymi). Koszty dostawy są liczone według cennika i zależą od wagi i wielkości Twojej przesyłki.

WAŻNE! - Pamiętaj o liście towarów zabronionych które nie mogą być wwiezione na Ukrainę oraz o limitach na bezcłowy wwóz towarów. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta – pomożemy Ci oszacować ewentualną wysokość opłat celnych i podpowiemy, jak należy je uregulować.

W jednej przesyłce możemy wysłać maksymalnie 30 kg. Sam decydujesz czy chcesz wysłać swoje zakupy w jednej paczce, czy w kilku osobnych. Dodatkowo możesz połączyć towary zakupione w różnych sklepach w jedną przesyłkę.

3. Odbierz przesyłkę

Możesz na bieżąco sprawdzać status swojego zamówienia. Udostępniamy Ci kod śledzenia paczki oraz powiadomimy Cię, gdy przesyłka będzie już w Twoim mieście w oczekiwaniu na odbiór przez kuriera.

4. Oszczędzaj na kolejne zakupy z eCashback !

Im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz – za każde zrealizowane zamówienie otrzymujesz 10% zwrotu w formie punktów na kolejne zakupy.  

Oszczędzaj z zakupami w eCashback i zamawiaj ulubione towary z polskich sklepów na Ukrainę.

No items found.
Zarejestruj się na swoim koncie w serwisie eCashback.
Sprawdź listę polskich sklepów i platform internetowych oraz wybierz towary, które Cię interesują.
Zleć nam zakup poprzez wskazanie linku do towaru, który wybrałeś/łaś oraz jego parametrów.
Zrealizuj zamówienie i odbierz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów na kolejne zakupy.
Wróć do nas, gdy znowu będziesz czegoś potrzebować. Kupuj i oszczędzaj!