O nas

Wprowadzane przez nas innowacje kreują wartości dla klienta

Doświadczenie

Od 10 lat SELECTRO Sp. z o.o. świadczy usługi w branży sprzedaży wysyłkowej oferując produkty największych europejskich dystrybutorów oraz producentów sprzętu IT/RTV/AGD . Naszą ofertę uzupełniają produkty najlepszych firm różnych branż na rynku polskim. Zapewniamy najlepsze ceny i pewność co do oryginalności produktów.

Innowacyjne rozwiązania

Łącząc kompetencje i doświadczenie zdobyte w na rynku handlu elektronicznego ze znajomością potrzeb naszych klientów, stworzyliśmy eCashback – serwis pozwalający realizować zakupy i dostawy z polskich sklepów internetowych. Stale rozwijamy serwis eCashback, by w najbliższym czasie poszerzyć naszą ofertę o asortyment sklepów internetowych prowadzonych w innych krajach europejskich.

Kompleksowe wsparcie

Swoją ofertę kierujemy do klienta indywidualnego, zainteresowanego zakupami na rynku europejskim. Gwarantujemy, szybkie i bezpieczne doręczenie zamówionych produktów. Posiadamy duże doświadczenie w obszarze usług logistycznych. Wspieramy międzynarodowy handel elektroniczny, pomagając przedsiębiorcom otwierać się na nowe rynki. Nasza infolinia jest prowadzona przez profesjonalnie przygotowanych operatorów, którzy zawsze odpowiedzą na wszelkie postawione pytania i z chęcią pomogą w razie problemów również po zakupie.