No items found.

TOP 5 robotów sprzątających – zobacz najlepsze oferty!

Masz już dość sprzątania swojego domu? Czujesz, że zajmuje ci to za dużo czasu? Kup robota sprzątającego, a zobaczysz, jak szybko i dokładnie posprząta cały dom za ciebie. Ty w tym czasie możesz zająć się czymś innym. Jeśli nie wiesz, jaki model wybrać, zapoznaj się z naszym rankingiem top 5 robotów sprzątających. Z pewnością pomoże ci podjąć właściwą decyzję!

Poszczególnych rodzajów robotów sprzątających możesz szukać w internetowych sklepach z akcesoriami AGD, takich jak MediaMarkt, Morele Net czy Allegro. Które roboty warto kupić?

Robot sprzątający iROBOT Roomba i7+ aktualnie w promocji – 25%!

Jedna z najbardziej znanych marek robotów sprzątających iROBOT Roomba i7+ jest sprawdzonym modelem. Posiada wiele pozytywnych opinii zamieszczonych na stronie internetowej sklepu. Warto podkreślić, że robot sprzątający jest przede wszystkim niski.  Posprząta powierzchnie pod szafkami czy łóżkiem. Potrafi zamiatać kurz z kątów, a po zakończonej pracy samodzielnie usuwać brud, dzięki stacji Clean Base. Zaletą tego modelu jest rozbudowana aplikacja sterująca – możesz zaprogramować strefy zagrożenia, tworzyć mapy, ustalać harmonogramy sprzątania.

Robot sprzątający XIAOMI Robot Vacuum S10 EU

Kup robota sprzątającego XIAOMI Robot Vacuum S10 EU, jeśli chcesz postawić na jeden z najbardziej cenionych modeli w dobrej cenie. Sprzęt nie tylko skutecznie odkurza, ale też myje podłogę, zastępując mopa. Wyróżnia się dużą mocą ssania, dzięki czemu poradzi sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Robot sprzątający XIAOMI ma precyzyjną kamerę z czujnikiem. Zastosowany system rozpoznaje pojawiające się w okolicy przedmioty i sprawia, że odkurzacz je omija.

Robot sprzątający ROBOROCK S8 Pro Ultra biały

Jeśli poszukujesz skutecznego sprzętu, który jest cichy, to kup robota sprzątającego ROBOROCK S8 Pro Ultra biały. Umożliwia zastosowanie trybu – ciche mycie. Wówczas urządzenie nie będzie ci przeszkadzać w trakcie odpoczynku. Model S8 Pro Ultra ma wiele czujników, które sprawiają, że sprzątanie jest bardzo dokładne. Zwłaszcza, że robot umożliwia mapowanie pomieszczenia 3D. Jego zaletą jest szybkość działania – sprzątać może nawet do 30% szybciej.

Robot sprzątający TEFAL X-plorer S75 RG8597WH Animal Allergy

Kolejnym robotem sprzątającym w naszym rankingu jest TEFAL X-plorer S75 RG8597WH Animal Allergy. Warto go wybrać, gdy w domu są zwierzęta. Świetnie radzi sobie z usuwaniem sierści. Jest precyzyjny i wygodny – możesz dostosowywać działanie do własnych potrzeb. Po przeprowadzeniu procesu sprzątania, urządzenie automatycznie usuwa wszelkie zabrudzenia z wnętrza.

Robot sprzątający BEKO VRR70214VB RoboSmart w promocji – 9%!

Pozycję numer 5 w naszym zestawieniu zajmuje robot BEKO VRR70214VB RoboSmart. Wybierz go, jeśli w domu masz dywany. Urządzenie skutecznie je czyści, dzięki wysokiej mocy ssania. Jest przy tym wytrzymałe. Może sprzątać bez ładowania nawet przez 3,5 godziny.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i kup robota sprzątającego za pośrednictwem eCashback! Wymienione produkty możesz zamawiać na naszej platformie. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze.

No items found.