No items found.

Śledzisz premierę spin-off’u „Gry o tron”? Te gadżety musi mieć każdy fan serialu!

Aegon Targaryen wraz z armią groźnych smoków są w ostatnim czasie najczęstszymi gośćmi w twoim domu? Dla fanów serii „Gra o tron” premiera kolejnego sezonu „Rodu smoka”, czyli prequelu wspomnianego serialu, to jedno z najważniejszych wydarzeń tej części roku. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 17 czerwca, zatem kulminacyjny moment sporu pomiędzy Czarnymi a Zielonymi jest już coraz bliżej! Przed nadejściem finałowych odcinków każdy fan uniwersum „Gry o tron” może sięgnąć po serialowe gadżety!

Gra o tron – co wydarzy się w drugim sezonie Rodu smoka?

„Ród smoka” (ang. „House of the Dragon”) to serial twórców „Gry o tron” – Ryana J. Condala i Miguela Sapochnika. Opowiada historię upadku najpotężniejszych dynastii panującej nad Siedmioma Królestwami. Mowa o przodkach Daenerys. Akcja toczy się 300 lat przed głównymi wydarzeniami „Gry o tron”. Dzięki pierwszej części „Rodu smoka” poznaliśmy przyczyny sporu pomiędzy Czarnymi a Zielonymi. Drugi sezon prequelu przedstawia wydarzenia, które mają miejsce w opowiadaniach George'a R.R. Martina „Błędny rycerz", „Zaprzysiężony miecz" i „Tajemniczy rycerz". Na ekranach zobaczymy więc słynny Taniec Smoków, czyli pojedynek o władzę pomiędzy Aegonem II i jego siostrą Rhaenyrą, który był początkiem upadku dynastii Targaryenów.

Gra o tron: Ród smoka – kiedy premiery odcinków?

Światowa premiera drugiego sezonu serialu „Gra o tron: Ród smoka” odbyła się 17 czerwca. Wtedy opublikowano pierwszy z ośmiu odcinków. Kolejne udostępniane są co tydzień. Kiedy będzie można obejrzeć ostatnią część? Poniżej zamieszczamy harmonogram.

Oczekiwanie na nowy odcinek Gry o tron – co robić?

Z okazji premiery prequelu „Ród smoka” przygotowano akcesoria, które pozwolą spędzić wolny wieczór w towarzystwie ulubionych postaci z serialu. W oczekiwaniu na nowy odcinek, możesz zagrać w grę planszową lub karcianą o tematyce „Gry o tron”. To pomysł na rozrywkę dla rodzin i znajomych.

Gra o tron – inne gadżety

Stworzono wiele gadżetów nawiązujących do serialu. Młodsze osoby docenią figurki smoków lub postaci serialu „Gra o tron”, takich jak Jon Snow, Tyrion Lannister czy Daenerys Targaryen. Dla starszych powstały natomiast koszulki i bluzy nawiązujące do serii „Gra o tron: Ród smoka”.. Jeśli jesteś fanem popularnej serii o rodzie Targaryenów, mogą zainteresować cię kubki Gra o Tron z motywem smoków, ciekawymi napisami, cytatami i nie tylko.

„Gra o tron” to jedna z najbardziej popularnych serii. Nic dziwnego, że premiera wzbudza tak duże zainteresowanie. Dla fanów serialu to idealny moment na zakup gadżetów i akcesoriów House of the Dragon. Pamiętaj, że wszystkie przedmioty możesz zamawiać poprzez eCashback!

No items found.
Zarejestruj się na swoim koncie w serwisie eCashback.
Sprawdź listę polskich sklepów i platform internetowych oraz wybierz towary, które Cię interesują.
Zleć nam zakup poprzez wskazanie linku do towaru, który wybrałeś/łaś oraz jego parametrów.
Zrealizuj zamówienie i odbierz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów na kolejne zakupy.
Wróć do nas, gdy znowu będziesz czegoś potrzebować. Kupuj i oszczędzaj!