No items found.

PlayStation, Xbox, a może Nintendo-co wybrać?

Gry to doskonała forma rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Sklepy internetowe oferują wiele różnorodnych produktów dla graczy w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukasz wymarzonej konsoli, sprawdź najlepsze i popularne modele dostępne w ofercie polskich sklepów i platform internetowych dostępnych za pośrednictwem eCashback.

PlayStation – poznaj największe zalety kultowej serii

PlayStation to doskonale znana i popularna na całym świecie konsola marki Sony. Na rynku jest obecnie dostępna najnowsza generacja konsoli, czyli PlayStation 5. To doskonała propozycja dla fanów ceniących niesamowite wrażenia z gier. Miłośnicy gier z pewnością docenią świetny kontroler DualSense, który oprócz wygody i ergonomiczności dostarcza niesamowitych wrażeń za pomocą technologii haptycznej. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest wsteczna kompatybilność, dzięki której zyskasz dostęp do kultowych gier z poprzedniej serii PlayStation 4.

Mimo sporego rozmiaru, konsola PlayStation 5 z pewnością jest propozycją godną uwagi, jeśli chcesz sprawić wyjątkowy prezent dla fana gier. Popularne modele konsoli, w tym PlayStation 5, znajdziesz w ofercie polskich sklepów i platform internetowych, takich jak: X-kom, Neonet, czy Allegro.

Xbox – praktyczny wybór dla miłośników rozrywki

Konsola Xbox to warta uwagi propozycja od firmy Microsoft. Obecnie najbardziej popularne konsole z tej serii to Xbox Series S oraz Xbox Series X. Warto zainteresować się zwłaszcza tą drugą propozycją, która uchodzi za głównego rywala popularnej konsoli PlayStation 5. Xbox Series X wyróżnia się doskonałymi parametrami użytkowymi, które zapewniają odpowiednią moc, wydajność, a także efekty audiowizualne płynące z gry. Do niewątpliwych zalet tej konsoli należy także bardzo wygodny kontroler oraz wyjątkowa usługa Xbox Game Pass, która zapewnia dostęp do bogatej biblioteki gier.

Te zalety sprawiają, że Xbox jest doskonałą alternatywą dla popularnej serii PlayStation, w szczególności, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze światem gier. Ten model znajdziesz w ofercie wielu polskich sklepów internetowych dostępnych w serwisie eCashback, takich jak: RTV EURO AGD, Media expert oraz Avans.

Nintendo – dla fanów różnorodności

Jeśli zależy Ci na wielofunkcyjności konsoli, wybierz sprzęt od japońskiej firmy Nintendo. Na uwagę zasługuje zwłaszcza konsola Nintendo Switch OLED, która pozwala na korzystanie z gier nie tylko w trybie stacjonarnym, ale także przenośnym. Warto dodać, że urządzenie to posiada doskonałe parametry, między innymi wysokiej jakości wyświetlacz OLED, który gwarantuje rozrywkę na odpowiednim poziomie.

Konsola Nintendo może być udanym prezentem dla najmłodszych. Ten wyjątkowy sprzęt znajdziesz w ofercie Avans oraz na platformie Allegro. W Media Expert konsolę NINTENDO Switch HAC-001(-01) z kontrolerem Switch kupisz za jedynie 1 249 zł.

Wybór idealnej konsoli nie jest prosty i zależy przede wszystkim od naszych preferencji w zakresie dostępnej biblioteki gier, różnorodnej przestrzeni do gry, a także względów finansowych. Niezależnie od tego, jaki model konsoli wybierzesz dla siebie lub bliskich, kultowe modele oraz najnowsze premiery znajdziesz teraz w jednym miejscu dzięki usłudze eCashback.

Sprawdź jak łatwo dokonasz zakupów w serwisie eCashback  

  1. Zarejestruj się na swoim koncie w serwisie eCashback.
  1. Sprawdź listę polskich sklepów i platform internetowych oraz wybierz towary, które Cię interesują.
  1. Zleć nam zakup poprzez wskazanie linku do towaru, który wybrałeś/łaś oraz jego parametrów.
  1. Zrealizuj zamówienie i odbierz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów na kolejne zakupy.
  1. Wróć do nas, gdy znowu będziesz czegoś potrzebować. Kupuj i oszczędzaj!

No items found.
Zarejestruj się na swoim koncie w serwisie eCashback.
Sprawdź listę polskich sklepów i platform internetowych oraz wybierz towary, które Cię interesują.
Zleć nam zakup poprzez wskazanie linku do towaru, który wybrałeś/łaś oraz jego parametrów.
Zrealizuj zamówienie i odbierz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów na kolejne zakupy.
Wróć do nas, gdy znowu będziesz czegoś potrzebować. Kupuj i oszczędzaj!