No items found.

Najnowsze trendy w elektronice - na co zwrócić uwagę?

Praktycznie każdy z nas korzysta na co dzień z urządzeń i nowoczesnych technologii, które ułatwiają codzienne czynności. Kolejne innowacje w dziedzinie elektroniki pojawiają się praktycznie z dnia na dzień, a fani i użytkownicy czekają z niecierpliwością na ich premiery oraz nowe odsłony. Dzięki eCashback masz pewność, że nie ominą Cię nowości, które dopiero wchodzą na technologiczny rynek. W tym artykule przyjrzymy się najważniejszym trendom w elektronice.

Najbardziej oczekiwane premiery

Na smartfony iPhone 16 Pro Max należy jeszcze trochę poczekać (trafią do sprzedaży we wrześniu), ale w ostatnim czasie premierę miały inne długo oczekiwane modele smartfonów o atrakcyjnym designie i najnowocześniejszych funkcjach. Mowa o flagowcach Samsunga, czyli Galaxy S24, Galaxy S24+ oraz Galaxy S24 Ultra. Wymienione modele są wyposażone w wydajne i najnowsze procesory, większe i doskonałej jakości wyświetlacze, a także aparat fotograficzny spełniający oczekiwania wymagających użytkowników. Za pośrednictwem serwisu eCashback możesz zamawiać najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Najnowsze smartfony znajdziesz w sklepach, takich jak Avans, Media Markt, czy Media Expert, gdzie Galaxy S24 kupisz już od 3 899 zł.

Nowości w Technologii Smart

Cały czas obserwujemy dalszy rozwój technologii Smart, czyli inteligentnych urządzeń wykorzystywanych w rożnych dziedzinach życia. Świat Smart coraz bardziej przenika do naszej codzienności, wpływając na bezpieczeństwo, wygodę oraz oszczędność czasu. W najnowszych urządzeniach typu Smart wykorzystywana jest sztuczna inteligencja, która sprawia, że sprzęt staje się jeszcze lepszy. Najnowocześniejsze smartwatche z rozbudowanymi funkcjami użytkowymi, inteligentne odkurzacze automatyczne oraz praktyczne wagi łazienkowe z możliwością pełnej analizy ciała –wszystkie urządzenia znajdziesz teraz w jednym miejscu, dzięki eCashback, między innymi na popularnej platformie internetowej Allegro.

Sprawdź – Waga XIAOMI NUN4048GL Mi Body Composition Scale 2 za jedyne 90,43 zł!

Rozwój technologii VR

Rozwój wirtualnej rzeczywistości to kolejny ważny trend. Wpływ wirtualnej rzeczywistości jest szczególnie zauważalny w gamingu. Miłośnicy gier mogą mają dostęp do jeszcze bardziej realistycznych wrażeń, dzięki nowoczesnej technologii VR, pozwolającej przeniknąć do wirtualnego świata, który wygląda jak prawdziwy. Wrażenia z rozrywki wzmacniają rewolucyjne technologie graficzne. Śledź premiery najlepszych gier komputerowych, takich jak „Prince of Persia: The Lost Crown” lub „Ghost of Tshushima Directors Cut”, które możesz nabyć za pośrednictwem polskich sklepów internetowych, takich jak: electro.pl, Foxkomputer lub RTV EURO AGD.

Sprawdź jak łatwo dokonasz zakupów w serwisie eCashback

  1. Zarejestruj się na swoim koncie w serwisie eCashback.
  1. Sprawdź listę polskich sklepów i platform internetowych oraz wybierz towary, które Cię interesują.
  1. Zleć nam zakup poprzez wskazanie linku do towaru, który wybrałeś/łaś oraz jego parametrów.
  1. Zrealizuj zamówienie i odbierz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów na kolejne zakupy.
  1. Wróć do nas, gdy znowu będziesz czegoś potrzebować. Kupuj i oszczędzaj!

Przygotuj się na niesamowite wrażenia płynące z nowoczesnych technologii i kupuj wygodnie w eCashback.

No items found.
Zarejestruj się na swoim koncie w serwisie eCashback.
Sprawdź listę polskich sklepów i platform internetowych oraz wybierz towary, które Cię interesują.
Zleć nam zakup poprzez wskazanie linku do towaru, który wybrałeś/łaś oraz jego parametrów.
Zrealizuj zamówienie i odbierz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów na kolejne zakupy.
Wróć do nas, gdy znowu będziesz czegoś potrzebować. Kupuj i oszczędzaj!