No items found.

Korzyści z zakupu towarów za granicą

Zamawianie zagranicznych towarów to popularna i modna forma zakupów zwłaszcza, jeśli dokonujemy zamówień wirtualnie poprzez sklepy i platformy internetowe. Można wskazać wiele korzyści wynikających z zakupu zagranicznych produktów. Do najważniejszych należy z pewnością ogromny wybór różnorodnych marek, w tym towarów, które dopiero wchodzą na rynek.  

Jeśli masz swoje ulubione zagraniczne sklepy z pewnością docenisz fakt, że dzięki platformie eCashback możesz teraz sprawdzić ofertę prawie 200 najpopularniejszych polskich sklepów i platform internetowych dostępnych w jednym miejscu.  

Dzięki eCashback zamówisz wszystkie niezbędne towary od artykułów gospodarstwa domowego, po kosmetyki, a także zaoszczędzisz na kolejne zakupy odbierając punkty za zrealizowane zamówienia. Jeśli interesuje Cię dostawa przesyłek z Polski na Ukrainę sprawdź, jak łatwo zrealizować zamówienie w naszym serwisie i jakie korzyści możesz osiągnąć.  

Możliwość wyboru różnorodnych marek  

Zagraniczne towary zaskakują swoją różnorodnością i możliwością wyboru. Dzięki eCashback zyskujesz dostęp do 250 milionów produktów z takich popularnych sklepów, jak: ZARA, IKEA, Douglas czy Smyk. Nasz serwis jest dostępny w języku ukraińskim, dzięki czemu w łatwy sposób zlokalizujesz towary, które Cię interesują.  

Już nie musisz obawiać się, że Twój ulubiony zagraniczny sklep nie przewiduje dostawy produktów na terytorium Ukrainy. Nawet, jeśli wybrany przez Ciebie sklep nie znajduje się na liście sklepów dostępnych w serwisie eCashback, możesz się z nami skontaktować w celu weryfikacji, czy będzie możliwy zakup z tego sklepu.  

Korzystne okazje  

Zagraniczne towary są bardzo często dostępne w korzystniejszych cenach niż ich lokalne odpowiedniki. Dodatkowo zyskujesz dostęp do sezonowych promocji i okazjonalnych rabatów, a dzięki eCashback możesz także odebrać zwrot w postaci punktów za zrealizowane zamówienia. Koszty dostawy są liczone według cennika i zależą od wagi i wielkości Twojej przesyłki.  

Sprawdź jak łatwo dokonasz zakupów w serwisie eCashback  

Dzięki eCashback dostawa z Polski na Ukrainę jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ty wybierasz produkt z listy sklepów i zlecasz nam realizację zamówienia, a my dostarczamy je pod wskazany przez Ciebie adres na terytorium Ukrainy.  

Zamówienie zrealizujesz w kilku prostych krokach:  

  1. Zarejestruj się na swoim koncie w serwisie eCashback.  
  1. Sprawdź listę polskich sklepów i platform internetowych oraz wybierz towary, które Cię interesują.  
  1. Zleć nam zakup poprzez wskazanie linku do towaru, który wybrałeś/łaś oraz jego parametrów.  
  1. Zrealizuj zamówienie i odbierz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów na kolejne zakupy.  
  1. Wróć do nas, gdy znowu będziesz czegoś potrzebować. Kupuj i oszczędzaj!  

Jeśli szukasz zagranicznych produktów sprawdź wyjątkowe okazje zakupowe dostępne w serwisie eCashback.  

No items found.