No items found.

eCashback – jak się zarejestrować i zarabiać na zakupach online

eCashback to nowoczesna forma zakupów online. Kupując ulubione towary, możesz zyskać 10% zwrotu na kolejne zakupy w formie punktów. Bogata oferta najlepszych polskich sklepów oraz platform internetowych, różnorodny asortyment, przejrzyste warunki zakupów i dostawy – to niewątpliwe zalety naszego serwisu eCashback.

Dołącz do nas i ciesz się zakupami online oszczędzając pieniądze!

Jak dokonać zamówienia?

Zarejestruj się na swoim koncie użytkownika w serwisie eCashback.eu  

W formularzu podaj swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz adres e-mail. Pamiętaj także o akceptacji Regulaminu. Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmie Ci tylko chwilę, a po skutecznej rejestracji będziesz mógł swobodnie dokonywać zakupów.

Wybierz towary, które chcesz zakupić  

Wybieraj spośród 250 milionów produktów dostępnych w ofercie najlepszych polskich sklepów oraz platform internetowych. Od ubrań i kosmetyków, po meble, dodatki do wnętrz oraz akcesoria do samochodu. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu. Jeśli wybrany przez Ciebie sklep nie znajduje się na liście, skontaktuj się z nami – sprawdzimy, czy możemy kupić dla Ciebie towary z tego sklepu.

Ograniczenia i opłaty przy wwozie towarów

WAŻNE! - Pamiętaj o towarach, które ze względu na przepisy nie mogą zostać wwiezione na terytorium Ukrainy. Są to między innymi leki, materiały łatwopalne, czy wyroby tytoniowe. Jeśli masz wątpliwości, czy wybrany przez Ciebie produkt jest objęty usługą eCashback, sprawdź naszą listę towarów zabronionych. Pamiętaj także o dodatkowych opłatach w przypadku przekroczenia limitu na bezcłowy wwóz towarów. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce FAQ oraz Dostawa.

Zleć nam zakup wybranych towarów

Wybierz produkty, które Cię interesują oraz podaj link do wybranego towaru w swoim zamówieniu. Określ także dodatkowe informacje o wybranym produkcie, takie jak nazwa, kolor, rozmiar czy liczba sztuk. Dzięki temu Twoje zamówienie będzie kompletne, a my będziemy mogli sprawnie je zrealizować.

Zrealizuj zamówienie, odbierz przesyłkę oraz przyznany cashback

Dbamy o odpowiednie bezpieczeństwo podczas dokonywania płatności – połączenie jest szyfrowane, dzięki czemu Twoje dane są chronione przed nieuprawnionym dostępem. Możesz na bieżąco sprawdzać status swojego zamówienia oraz śledzić swoją przesyłkę. Dostawa jest realizowana pod konkretne adresy na Ukrainie (z wyjątkiem terenów objętych działaniami wojennymi).

Kupuj i oszczędzaj  

Za zrealizowane zamówienie otrzymasz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów, które możesz ponownie wykorzystać na kolejne zakupy w naszym serwisie.

eCashback umożliwia szybkie i wygodne zakupy. Za pośrednictwem naszego serwisu zyskujesz dostęp do różnorodnych produktów z najlepszych polskich sklepów i platform internetowych

Kupujesz, oszczędzasz, a my dostarczamy wybrany przez Ciebie towar pod drzwi Twojego domu.  

No items found.
Zarejestruj się na swoim koncie w serwisie eCashback.
Sprawdź listę polskich sklepów i platform internetowych oraz wybierz towary, które Cię interesują.
Zleć nam zakup poprzez wskazanie linku do towaru, który wybrałeś/łaś oraz jego parametrów.
Zrealizuj zamówienie i odbierz zwrot 10% wartości Twoich zakupów w formie punktów na kolejne zakupy.
Wróć do nas, gdy znowu będziesz czegoś potrzebować. Kupuj i oszczędzaj!