No items found.

Co trzeba wiedzieć o zakupach na Allegro?

Allegro to internetowy sklep, w którym kupisz urządzenia elektroniczne, akcesoria do dekoracji domu, zabawki dla dzieci czy odzież sportową. Dzięki eCashback zamówisz znajdujące się w sklepie produkty na Ukraine i otrzymasz zwrot części kosztów. Nie wiesz, jak złożyć zamówienie? Przedstawiamy, jak krok po kroku kupować na Allegro za pośrednictwem platformy eCashback!

Aby kupować na Allegro, załóż konto na platformie eCashback. Dostawa produktów do Ukrainy jest możliwa tylko, gdy jesteś zarejestrowanym użytkownikiem. Jeśli masz konto w serwisie eCashback, przejdź na stronę Allegro Ukraina i szukaj towaru, którego potrzebujesz.

Jak kupować na Allegro przez eCashback?

Na Allegro możesz znaleźć produkty poprzez wpisanie nazwy towaru w wyszukiwarkę lub wybranie odpowiedniej kategorii (np. moda, elektronika, uroda czy supermarket).

Co zrobić, gdy na Allegro Ukraina znajdziesz ofertę, która cię interesuję? Skopiuj linki do towarów i wklej je w formularzu na eCashback. Podaj wszystkie informacje o szczegółach zamówienia (np. rozmiar ubrania, kolor pościeli czy wzór tarczy zegarka). Uzupełnij dane osobowe, wskaż adres dostawy i opłać zamówienie (płatność w walucie Euro).

Allegro – ile trwa dostawa do Ukrainy?

Czas dostawy zależy od tego, jak szybko sklep dostarczy zamówione produkty do eCashback – w przypadku Allegro trwa to około 2-3 dni. Gdy paczka dotrze do magazynu, wysyłana jest pod wskazany adres w Ukrainie. Dlatego otrzymasz towar w czasie 5-12 dni od momentu zakupu.

Co można zamawiać na Allegro przez eCashback?

Oferta produktów w sklepie Allegro jest zróżnicowana, jednak nie wszystkie rodzaje towarów możesz zamówić do Ukrainy. Przez eCashback kupisz sprzęt elektroniczny, kosmetyki, ubrania, akcesoria sportowe, zabawki, meble i inne produkty codziennego użytku. Nie możesz zamawiać przedmiotów niebezpiecznych, łatwopalnych i takich, które mogą ulec zniszczeniu. Ograniczenia dotyczą między innymi: alkoholu, wyrobów tytoniowych, żywności (dostarczana jest tylko żywność w opakowaniach fabrycznych do 10 kg), leków, sprzętu medycznego, roślin i produktów objętych prawem autorskim.

Pamiętaj, że waga jednej paczki nie może przekraczać 30 kg. Jeśli dostarczane jednego dnia paczki przekraczają 50 kg lub ich wartość jest wyższa, niż 150 Euro, to musisz opłacić cło.

Allegro Ukraina – na czym polega zwrot wartości zakupów?

Kupując na Allegro Ukraina przy pomocy eCashback, oszczędzisz pieniądze. Przy każdym zamówieniu otrzymasz 10% zwrotu wartości towaru w formie punktów. Jeśli jesteś stałym klientem, zwrot może być wyższy. Punkty wykorzystasz przy kolejnych zakupach, dzięki czemu zapłacisz mniej za towar.

Zamawianie na Allegro za pośrednictwem eCashback jest wygodne i bezpieczne. Sprawdź dostępną ofertę i wybierz produkty, których potrzebujesz. Możesz kupować także w innych sklepach z naszej listy.

No items found.